ABMM-20.000MHZ-B2-T
ABRACON
SKU: RKD2037330
ABMM-20.000MHZ-B2-T
(PRICE/TC) CRYSTAL
20MHZ
18PF
7MM X 5MM
FREQUENCY NOM:20MHZ
CRYSTAL CASE:SMD
FREQUENCY STABILITY + / -:50PPM
LOAD CAPACITANCE:18PF
FREQUENCY TOLERANCE + / -:20PPM
PRODUCT RANGE:ABMM SERIES
OPERATING TEMPERATURE MIN:-20_C
ROHS COMPLIA
LIMITED STOCK
4 units remaining
Ready to Ship
Same day dispatch
New Parts
Ralakde 2 year warranty.
Refurbished
Ralakde 2 year warranty
Total Stock Available:
4 units
Across 1 locations
โข Ships from: Best available location
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
100% Genuine