G8P-1A4C-F-DC12
OMRON
SKU: RKD2698094
G8P-1A4C-F-DC12
POWER RELAY
12VDC
30A
SPST-NO
32.26MM X 27.43MM X 20.4MM
THROUGH HOLE
ROHS COMPLIANT: YES
LIMITED STOCK
4 units remaining
Ready to Ship
Same day dispatch
Choose Your Option & Location
New Parts
Most Popular
Get Quote
Ralakde 2 year warranty.
2 total in stock
Refurbished
Get Quote
Ralakde 2 year warranty
2 total in stock
Total Stock Available:
4 units
Across 1 locations
Total Price (1 units)
โข Ships from: Best available location
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
100% Genuine