L100J25R
OHMITE
SKU: RKD2484971
L100J25R
RESISTOR
CHASSIS
25 OHM
100 WATT
5% TOLERANCE
WIREWOUND
19.1 MM X 165 MM
LIMITED STOCK
4 units remaining
Ready to Ship
Same day dispatch
Choose Your Option & Location
New Parts
Most Popular
Get Quote
Ralakde 2 year warranty.
2 total in stock
Refurbished
Get Quote
Ralakde 2 year warranty
2 total in stock
Total Stock Available:
4 units
Across 1 locations
Total Price (1 units) Get Quote
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
Call Now
100% Genuine