RCP2-SA6-I-PM-12-450-P1-N
IAI
SKU: RKD2697294
RCP2-SA6-I-PM-12-450-P1-N
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
SLIDER
STANDARD SPEC
SA6 58MM WIDTH
INCREMENTAL
PULSE MOTOR
12MM LEAD
450MM STROKE
NO CABLE
LIMITED STOCK
4 units remaining
Ready to Ship
Same day dispatch
Choose Your Option & Location
New Parts
Most Popular
Get Quote
Ralakde 2 year warranty.
2 total in stock
Refurbished
Get Quote
Ralakde 2 year warranty
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Across 1 locations
Total Price (1 units) Get Quote
• Ships from: Best available location
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
Call Now
100% Genuine