WF120-95B410
SICK
SKU: RKD1059301
WF120-95B410
PHOTOELECTRIC FORK SENSOR
PNP/NPN
10 KHZ SWITCHING
INFRARED LIGHT (LED)
120 MM SLOT WIDTH
95 MM DEPTH
10-30 VDC
4-PIN M8 CONNECTOR
ALUMINIUM HOUSING
IP65
LIMITED STOCK
4 units remaining
Ready to Ship
Same day dispatch
Choose Your Option & Location
New Parts
Most Popular
Get Quote
Ralakde 2 year warranty.
2 total in stock
Refurbished
Get Quote
Ralakde 2 year warranty
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Across 1 locations
Total Price (1 units) Get Quote
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
Call Now
100% Genuine