61F-D21T-V1-24VAC/DC
OMRON
SKU: RKD714696
61F-D21T-V1-24VAC/DC
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
LIQUID LEVEL CONTROLLER
61F SERIES
24 VAC/DC
6 AMP @ 250 VAC
50/60 HZ
2 W
SPDT (1 FORM C)
DIN RAIL MOUNT
Total Stock Available:
4 units
Call Now
100% Genuine