782XDX3C-12D
SCHNEIDER ELECTRIC
SKU: RKD497867
782XDX3C-12D
POWER RELAY
4PDT
12VDC
3A
PLUG IN
RELAY TYPE:GENERAL PURPOSE
COIL VOLTAGE VDC NOM:12V
CONTACT CURRENT MAX:3A
CONTACT VOLTAGE AC NOM:240V
CONT
Total Stock Available:
4 units
Call Now
100% Genuine