ASXASXA22K305
JST MANUFACTURING
SKU: RKD2066174
ASXASXA22K305
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
BLACK 22 AWG
JUMPER LEAD
SOCKET TO SOCKET TIN
12.0"
(304.8MM)
Total Stock Available:
4 units
Call Now
100% Genuine