CT30-1500/W
LEUZE
SKU: RKD397672
CT30-1500/W
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
LIGHT CURTAIN
TRANSMITTER
24 VDC
1500 MM HEIGHT PROTECTION
30 MM DETECTION CAPABILITY
0.8-18 M SENSING RANGE
571315
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine