LDR-75RD2-LA1
OMRON
SKU: RKD2572871
LDR-75RD2-LA1
DARK FIELD RING LIGHT
RED
OUTER DIAMETER 75MM
INNER DIAMETER 46MM
HEIGHT 10MM
Total Stock Available:
4 units
Call Now
100% Genuine