LRI-19-100-R-00-20-A
ALLIANCE SENSORS GROUP
SKU: RKD1856276
LRI-19-100-R-00-20-A
ALLIANCE SENSORS INDUCTIVE LINEAR POSITION SENSOR
PIVOTING SLIDE
100MM STROKE
4-20 MA OUTPUT
19MM DIAMETER X 171.2MM BODY
ROD EYES MOUNT
PIGTAIL
3.2FT/1M CABLE LENGTH.
Total Stock Available:
4 units
Call Now
100% Genuine