LRLE-27-300-R-00-10-A
ALLIANCE SENSORS GROUP
SKU: RKD1856860
LRLE-27-300-R-00-10-A
ALLIANCE SENSORS INDUCTIVE LINEAR POSITION SENSOR
PIVOTING SLIDE
300MM STROKE
0-10 VDC OUTPUT
27MM DIAMETER X 393.7MM BODY
ROD EYES MOUNT
PIGTAIL
3.2FT/1M CABLE LENGTH.
Total Stock Available:
4 units
Across 1 locations
• Ships from: Best available location
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
100% Genuine