LTIGK50-1L-BL-RC-NBL-12V
CARLING SWITCH
SKU: RKD1193231
LTIGK50-1L-BL-RC-NBL-12V
ROCKER SWITCH BLACK RED ILLUM 2POS 12V 10AMP 250V
Same day dispatch
Choose Your Option & Location
New Parts
Most Popular
Get Quote
Ralakde 2 year warranty.
2 total in stock
Refurbished
Get Quote
Ralakde 2 year warranty
2 total in stock
Total Stock Available:
4 units
Across 1 locations
Total Price (1 units)
• Ships from: Best available location
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
100% Genuine