PNOZ-X5-24VACDC-2N/O
PILZ
SKU: RKD2609831
PNOZ-X5-24VACDC-2N/O
RELAY
5AMP
230 VAC
24 VAC/DC COIL
2 N/O
50/60 HZ
2 W
774325
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine