R2E190-AO26-25
EBM PAPST
SKU: RKD1548316
R2E190-AO26-25
AC MOTORIZED IMPELLER
190X62.7MM
230V
BLOWER TYPE:MOTORIZED IMPELLER
SUPPLY VOLTAGE:230V
CURRENT TYPE:AC
FAN FRAME SIZE:190MM
EXTERNAL DEPTH:68.5MM
FLOW RATE - METRIC:10.335M /MIN
FLOW RATE - IMPERIAL:365CU.FT/MIN
ROHS COMPLIANT: YES
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine