RCP2-SA7-A-PM-16-700-P1-X02
IAI
SKU: RKD2766524
RCP2-SA7-A-PM-16-700-P1-X02
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
SLIDER
STANDARD SPEC
SA7 73MM WIDTH
ABSOLUTE
PULSE MOTOR
16MM LEAD
700MM STROKE
2M CABLE
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine