S4D450-AO14-01
EBM PAPST
SKU: RKD1549794
S4D450-AO14-01
FAN AXIAL
420 VAC
50/60 HZ
480 W
SPEED: 1360 RPM
5 BLADES
SIZE: 450 MM
IP54
Total Stock Available:
4 units
Call Now
100% Genuine