UPJ1V101MPD1TD
NICHICON
SKU: RKD403168
UPJ1V101MPD1TD
CAPACITOR
ALUMINUM ELECTROLYTIC
100UF 35V
20%
UPJ SERIES
LIFETIME @ TEMPERATURE: 3000 HOUR @ 105C
RADIAL
11.5MM X 8MM
Total Stock Available:
4 units
Call Now
100% Genuine