ZK2A15K5RWA-06-K
SMC
SKU: RKD2782342
ZK2A15K5RWA-06-K
VACUUM EJECTOR W/ VALVE
SINGLE UNIT + SILENCER EXHAUST
1.5MM
SUPPLY (NC) + RELEASE (NC)
24 VDC
PRESSURE SWITCH W/ ENERGY SAVING FUNCTION
-100 TO 100 KPA-PNP 1 OUT
L PLUG CONNECTOR W/ LEAD WIRE FOR PRESSURE SWITCH
6MM PORT SIZE
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Call Now
100% Genuine